promowane

Sztuka uwodzenia

Sztuka uwodzenia

Uwodzenie przez wielu uważane jest za swego rodzaju sztukę. Ażeby móc podrywać kobiety z zadowalającą skutecznością potrzebna jest bowiem fantazja i nieszablonowe myślenie. Co jeszcze trzeba potrafić, aby uwodzenie kobiet stało się proste? Co panie cenią w mężczyznach najbardziej?

Rodzaje uwodzenia

Na wstępie należy zaznaczyć, że są różne rodzaje uwodzenia. Generalnie chodzi o to, iż różny może być cel podrywu. W zależności od tego co chce się osiągnąć trzeba postępować w określony sposób. Inne zachowanie wskazane jest, gdy celem mężczyzny jest znalezienie kobiety na lata, a inne, gdy chodzi jedynie o spędzenie kilku miłych wspólnych chwil. Bardzo istotne jest również, aby trafnie ocenić, jakie są oczekiwania danej kobiety i jakiego typu relacji ona poszukuje. Powinno to warunkować dalsze postępowanie mężczyzny.

Kobieta, która poszukuje mężczyzny na krótki czas wiele uwagi poświęca wyglądowi mężczyzny. Ponadto, ważne są dla niej takie cechy jak otwartość czy spontaniczność. Wszystko to jednak przestaje mieć kluczowe znaczenie, kiedy chodzi o poszukiwanie partnera na lata. W takiej sytuacji, większe szanse na poderwanie kobiety ma on wtedy, gdy jest opiekuńczy, zrównoważony i wspierający. Najważniejszą umiejętnością mężczyzny jest w tym przypadku zdolność sprawienia, aby kobieta poczuła się bezpieczna.

Jak zyskać pewność siebie? Wejdź na stronę uwodzenie.org i przekonaj się sam

Otwartość i umiejętność słuchania

Pewne cechy mężczyzn podobają się kobietom niezależnie od tego, jakiego typu relacji poszukują. Między innymi, większość kobiet oczekuje, że mężczyźni będą ich uważnie słuchać. Podryw często nie wymaga więc wcale wypowiadania zbyt wielu słów i prowadzenia interesującej rozmowy. Ważniejsze okazuje się umiejętne słuchanie. Ważne, aby kobieta czuła, że mężczyzna jest otwarty na to, co ma mu ona do powiedzenia. Musi być mocno przekonana, że mężczyznę interesuje to, o czym ona mówi, aby podryw się udał.

Jak ważna jest atrakcyjność?

Nie ma co się oszukiwać, atrakcyjność zewnętrzna, czyli po prostu wygląd, również się liczy. Jest to właściwie jeden z ważniejszych czynników decydujących o tym, czy uwodzenie kończy się sukcesem czy też nie. Czy oznacza to jednak, że mniej przystojni mężczyźni są skazani na samotność? Nic bardziej mylnego. Po pierwsze, niedociągnięcia w wyglądzie zewnętrznym można nadrobić cechami charakteru czy też różnymi umiejętnościami. Co więcej, nad swoim wyglądem można pracować i nie chodzi tu wcale o operacje plastyczne.

Kobiety zwykle więcej uwagi zwracają nie tyle temu, czy mężczyzna ma symetryczne rysy twarzy i prosty nos, ale raczej czy jest zadbany i schludny. Dlatego też, warto na przykład zadbać o skórę poprzez nakładanie kremów do twarzy. Z pewnością wskazane jest też zadbanie o włosy, aby wyglądały one schludnie. Należy zaznaczyć, że dzisiaj troska o własne ciało nie jest już uważana za niemęską. Mężczyźni posiadają obecnie swoje kosmetyczki i nie jest to na pewno powód do jakiegokolwiek wstydu. Warto też zauważyć, że oprócz stosowania kosmetyków, trzeba też po prostu dbać o czystość, jeśli chce się podrywać kobiety.